FKSP

CO JE FKSP?

Jste učitel, pracovník ve zdravotnictví či státní úředník a chtěl byste, aby Vám zaměstnavatel přispěl na Vámi vybrané aktivity? Je to snazší, než si myslíte. Využijte FKSP neboli Fond kulturních a sociálních potřeb velmi pravděpodobně zřizovaný Vaším zaměstnavatelem a nechte si od nás vystavit fakturu, kterou Vám zaměstnavatel proplatí.

Fond FKSP je fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Jedná se tedy například o mateřské či základní školy, ministerstva, nemocnice apod. Účelem FKSP je poskytování příspěvků – benefitů, např. příspěvku na výživové poradenství, masáže atd. daného zaměstnance i jeho rodinných příslušníků.

JAK POSTUPOVAT?

Ověřte si prosím u Vašeho zaměstnavatele, zda a v jaké výši je možné čerpat naše služby prostřednictvím Fondu kulturních a sociálních potřeb. Následně nám zavolejte nebo napište email na marcela@biomedicus.cz, ve kterém bude uvedena částka určená k vyčerpání, seznam vybraných služeb a případné fakturační náležitosti požadované vaším zaměstnavatelem. Fakturu, kterou Vám připravíme, jednoduše předáte svému zaměstnavateli. Jakmile bude faktura uhrazená, můžete danou službu čerpat.

JAK SE OBJEDNAT?

Nyní stačí se jen objednat a přijít k nám v domluvený den. Pouze nám nahlásíte přidělený kód a můžete si v klidu užít objednané služby.

Komentáře jsou vypnuty.